Suplementi

HYDROFLEX - hydrolysed whey protein

Profesionalna suplementacija Olimpijskih atletičara. Beskompromisan kvalitet sportske suplementacije:
» AminoRage » MassRage » TestoRage » HemoPump » HemoFuel » Hybrid F10 » 100% Whey » HydroFlex » Impact X5 » NitroMax » HemoCell » Lipofenom » Metabolon » E-Bol C4 » Spike » Cyclone Max Power

Moderatori/ce: BaRLoK, TESTOSTERONE MUSCLE, teretana

Re: HYDROFLEX - hydrolysed whey protein

PostPostao/la RAMBO » 01 jun 2011, 01:32

Odličan je Hydroflex i sve pohvale i sa moje strane. Definitivno najkvalitetniji whey što čovjek može danas kupiti za svoje novce. Niti jedan se ne može porediti sa Hydroflex whey-om, jednostavno je najbolji i daleko daleko ispred svih.
RAMBO

PostPostao/la Fikret » 03 jun 2011, 18:47

Hydroflex nije odličan već NAJBOLJI whey ikad napravljen! :D Počeo sam sa Ciklonom i ev sad sam uzeo i Hydroflex po preporuci mog prijatelja Emir_Hulka koji je kao uvijek bio nepogrešiv po pitanju suplemenata! Hydroflex je vrijedniji od dukata.
Fikret
Početnik

PostPostao/la MIKI VELIKI » 04 jun 2011, 18:42

Fikret je napisao/la:Hydroflex nije odličan već NAJBOLJI whey ikad napravljen! :D Počeo sam sa Ciklonom i ev sad sam uzeo i Hydroflex po preporuci mog prijatelja Emir_Hulka koji je kao uvijek bio nepogrešiv po pitanju suplemenata! Hydroflex je vrijedniji od dukata.

Blagodeti koje pruža whey hidrolizat kakav je Hydroflex su u odnosu na sve druge forme wheya neuporedive. U trci za titulu najkvalitetnijeg i najefektivnijeg whey proteina, bilo koje druge forme wheya sa Hydroflexom je zaista uzaludna i apsolutno nemoguća. Hydroflex definitivno osvaja sve moguće titule a pri toj trci sve ostale ostavlja jako daleko iza sebe. Imajući u vidu da Hydroflex pored whey hidrolizata koji je njegova suština ima dodate forme kolostruma IGA i IGF-1 postavlja ga na kraljevski presto a sve ostale whey proteine koji postoje baca sebi pod noge. Zaista mu pristaje titula koju Hydroflex nosi, THE KING OF WHEY.
TRAIN WITH BRAIN!
MIKI VELIKI
WEBSITE MASTER

PostPostao/la Samir Stier Selak » 05 jun 2011, 00:10

Potpisujem od rječi do rječi.
Samir Stier Selak
PRO BODYBUILDER

Hydroflex

PostPostao/la zlajaman » 08 jun 2011, 15:52

IFBBPro je napisao/la:
Marko Aurelije je napisao/la:Meni se najboljim pokazao whey hidrolizat Hydroflex 2.3kg ukus čokolada. Prije njega sam uzeo Hydrowhey optimum od 1.6kg i mogu reći da se nemože porediti sa Hydroflexom nikako. Hydroflex je bolji za 3 klase, ima puno više proteina po servingu od Hydrowheya, puno više BCAA (9 grama) i Glutamina (6.5 grama), bolje se rastvara 10 puta, nema ni jedne jedine grudvice i nema pjene nimalo, bude ljepo kremast a i veće je pakovanje za 700g a skuplji samo 10 maraka. Hydrowhey optimum se teško rastvara, ima grudvica puno, u šejkeru samo padne na dno, nenormalno pjeni i totalno sam se razočarao. Od Hydrowheya nisam ništa osjetio ni na početku ni kad sam ga popio a kod Hydroflexa sam odmah osjetio punoću u mišićima čim sam popio prvu mjericu a nakon ovih 7 dana koliko uzimam Hydroflex dobio sam čisto 2 kile. Hydroflex je klasa za sve i jedan whey protein.

I ja imam ista iskustva. Hydroflex Sci-Muscle je neuporedivo bolji i to ne za 3 klase već najmanje je 5 puta bolji od bilo kojeg wheya.

Moja iskustva sa Hydroflexom su takođe extra i sve same pohvale za ovaj whey. Nevjerovatan je i klasa za sve proteine.
zlajaman
Aktivni Član

PostPostao/la romulus » 10 jun 2011, 15:07

MIKI VELIKI je napisao/la:
Fikret je napisao/la:Hydroflex nije odličan već NAJBOLJI whey ikad napravljen! :D Počeo sam sa Ciklonom i ev sad sam uzeo i Hydroflex po preporuci mog prijatelja Emir_Hulka koji je kao uvijek bio nepogrešiv po pitanju suplemenata! Hydroflex je vrijedniji od dukata.

Blagodeti koje pruža whey hidrolizat kakav je Hydroflex su u odnosu na sve druge forme wheya neuporedive. U trci za titulu najkvalitetnijeg i najefektivnijeg whey proteina, bilo koje druge forme wheya sa Hydroflexom je zaista uzaludna i apsolutno nemoguća. Hydroflex definitivno osvaja sve moguće titule a pri toj trci sve ostale ostavlja jako daleko iza sebe. Imajući u vidu da Hydroflex pored whey hidrolizata koji je njegova suština ima dodate forme kolostruma IGA i IGF-1 postavlja ga na kraljevski presto a sve ostale whey proteine koji postoje baca sebi pod noge. Zaista mu pristaje titula koju Hydroflex nosi, THE KING OF WHEY.

MIKI, kupio sam sebi Hydroflex i imam od ranije Metabolon. Hydroflex je bomba prava i fakat najbolja stvar koju čovjek može danas sebi kupiti i da je 100% zadovoljan. Rastvori se u vodi bez šejkera i nema ni jedne grudvice a pjene nimalo. Čim sam ga popio nakon treninga sa metabolonom osjetio sam extra čvrstinu i napetost u mišićima. Ko može nek sebi kupi Hydroflex, neće mu biti žao ni marke jer je daleko najbolji od svih proteina.
romulus
Aktivni Član

PostPostao/la WheyNO1 » 25 jun 2011, 10:50

Mene je Hydroflex oduševio. Nije mu ni jedan whey ni do koljena. Meni je savršen a u kombinaciji sa Cyclonom je bomba.
WheyNO1
Početnik

Hydroflex

PostPostao/la BBfanatic » 25 jun 2011, 10:54

Hydroflex me je od svih wheyova najviše dojmio. Mislim da nema ni jedan whey koji se ima kupiti kod nas a da ga nisam probao. Nikad ništa nisam osjetio ni od jednog wheya ali od Hydroflexa zaista osjetim! Čim ga popijem nakon treninga osjetim punoću i napetost mišića što nisam ranije osjetio. Izuzetan whey i vrijedan svake marke.
BBfanatic
Početnik

PrethodnaSljedeća

Natrag na SCI-MUSCLE NUTRITION Intensive Muscular Development

Trenutno korisnika/ca: / i 1236 gostiju.

Kick Boxing World Cup 2009