Suplementi

Najbolje vjezbe za povecanje misicne mase, Ian King

Razmjena programa za trening, iskustava iz teretane, diskusije o pravilnom i nepravilnom izvođenju vježbi...

Moderatori/ce: BaRLoK, ZLATAN SARACEVIC

Re:

PostPostao/la JKano » 21 mar 2009, 15:25

AJDIN je napisao/la:Otvorite novu temu ,posebno .
Posto se vi mladi nemij te se previse opterecavat ,treniraj te bez suplemenata bar do 18 god.

zaspamali ste jako dobar tekst koji sam preveo prije dugo vremena..
ugl ako je neko mlad to je razlog vise da radi slozene vjezbe koje su gore nabrojane, poznato je da cucanj bench mrtvo angazuju mnogo misica i podizu prirodni nivo testosterona i nivoe hormona rasta tako da naturalac koji radi te vjezbe i adekvatno se hrani ima mnogo bolju hormonalnu sliku od nekog ko ne dize nista tezze od kasike;pije alkohol i vodi neaktivan zivot. Jos ako dodamo da u pubertetu tijelo bude u nekom ajde mozemo to nazvati i blagom steroidnom ciklusu kada testosteron eksplodira i pretvori dijete u muskarca nama je u interesu da iskoristimo taj skok androgena i izgradimo misice..Mislim da sam u vleikoj prednosti sto sam poceo dizati tegove u tim godinama...
NAPOMENA: Sve te slozene tj teske vjezbe treba izvoditi jako striktno i pravilno bez ikakvog varanja prvih godina, ono sto gledate na videima profi bildera nije za pocetnike; tako da ne imitirate Ronijevo Veslanje u pretklonu jer cete samo rizikovati povrede..tek kasnije kada mozak i tijelo postanu jako povezana cijelina moze se preci na malo drugaciji trening
Izrada programa ishrane i treninga, planiranje ciklusa, jako povoljno, info na pm

slika
JKano
WEBSITE MASTER

Prethodna

Natrag na TRENING

Trenutno korisnika/ca: / i 806 gostiju.

Kick Boxing World Cup 2009